Mazury Mierki uzbrojone rekreacyjno-usługowe 10 ha na skraju puszczy

Dodane: 24 Marzec 2020 12:35
5 dni temu


Zdjęcia
Mazury Mierki uzbrojone rekreacyjno-usługowe 10 ha na skraju puszczy
Opis nieruchomości:
Obszar o powierzchni 10 hektarów 36 arów położony na skraju Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w gminie Olsztynek jest to kompleks 36 działek rekreacyjno-usługowych o powierzchni ok. 30 arów każda.

Media:
Gaz i prąd – na polu
Kolektor ściekowy – na skraju pola przy drodze

Położenie:
Nieruchomość jest położona w niedalekiej odległości od centrum konferencyjno-wypoczynkowego Kormoran (dawny ośrodek KC) i ośrodka wypoczynkowego Kołatek, 1,5 km od wsi Mierki. Atutem działki jest również bliskość Olsztynka.
Do głównych atrakcji Olsztynka należy m.in. zamek krzyżacki i Skansen oraz blisko położone pola bitwy pod Grunwaldem.

Dojazd:
Nieruchomość jest zlokalizowana tuż przy drodze nr 58 Olsztynek – Szczytno. Ze względu na przebiegającą w sąsiedztwie Olsztynka trasę szybkiego ruchu – S7, komunikacja zarówno z Warszawą jak i Gdańskiem jest bardzo komfortowa i szybka.
Do Olsztyna jest tylko 27 km.

Okolica:
Działka z dwóch stron przylega do Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej. Jest to rozległy kompleks borów sosnowych o powierzchni 117 319,9 ha. Bogate runo leśne sprzyja zbiorom jagód, poziomek czy grzybów.
W Puszczy rozsianych jest ponad 100 jezior, z czego drugie, co do wielkości, jedno z najczystszych na Mazurach Jezioro Pluszne (903,3 ha) jest odległe zaledwie o 500 m. Doskonałe warunki do wędkowania.
Przez teren puszczy przebiega kilka znakowanych szlaków turystycznych, ścieżek rowerowych, tras konnych oraz ścieżek dydaktycznych. Istnieją też szlaki wodne.
W puszczy jest 11 rezerwatów, w tym najbliższy oddalony zaledwie o 7 km, Bagno Nadrowskie (58,1 ha) to rezerwat gadów i ptaków. Występują tu między innymi: żółw błotny i orzeł bielik.

Oferta bezpośrednia (od osoby prywatnej) obejmuje cały obszar 10,36 ha. Idealne miejsce na agroturystykę, aqua park, dom spokojnej starości, pensjonat ze stadniną, apartamentowiec itp., czy po prostu jako lokata kapitału.
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Cena do negocjacji !!!

Więcej informacji:
Tel. 89 519 19 63

Pośrednikom dziękujemy !!!!!!!

Powierzchnia: 
Gaz: 
Woda: 
Kanalizacja: 
Prąd: 
Siła: 
Szerokość: 
Wysokość: 
Ogrodzenie: 
Adres nieruchomości:
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Cena:
1 900 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
89 519 19 63
  Wysłanych zapytań: 0 Ogłoszenia Premium